Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Słupsku
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Pracownicy

Centrum Usług Społecznych Gminy Słupsk

ul. Obrońców Wybrzeża 2, 76-200 Słupsk

tel.  59 842 84 02

 

Dyrektor Centrum Usług Społecznych Gminy Słupsk

Ewa Roszyk

Pokój nr 209

Zastępca Dyrektora Centrum Usług Społecznych Gminy Słupsk

Sabina Krawiec

Pokój nr 210

 

Przyjęcia Stron odbywają się codziennie w godzinach pracy Centrum

 

Zespół ds. realizacji zadań z zakresu pomocy społecznej

Katarzyna Kojder – koordynator Zespołu

pokój nr 203 tel. wew. nr 22

tel. 887 780 671

e-mail: kkojder@cus.slupsk.pl

Paulina Brzezińska - starszy specjalista pracy socjalnej

pokój nr 206 tel. wew. nr 24

tel. 887 780 673

e-mail: pbrzezinska@cus.slupsk.pl

Joanna Chrzanowska - specjalista pracy socjalnej

pokój nr 202 tel. wew. nr 25

tel. 887 780 677

e-mail: jchrzanowska@cus.slupsk.pl

Dominika Kowalko - pracownik socjalny

pokój nr 203 tel. wew. nr 22

tel. 887 780 672

e-mail: dkowalko@cus.slupsk.pl

Irena Rajszczak – starszy pracownik socjalny

pokój nr 206 tel. wew. nr 24

tel. 887 780 679

e-mail: irajszczak@cus.slupsk.pl

Ewa Rekowska - starszy specjalista pracy socjalnej

pokój nr 206 tel. wew. nr 24

tel. 887 780 674

e-mail: erekowska@cus.slupsk.pl

Emilia Sorbian - starszy specjalista pracy socjalnej 

pokój nr 202 tel. wew. nr 25

tel. 887 780 678

e-mail: esorbian@cus.slupsk.pl

Aneta Tyborczuk-Kargul – starszy specjalista pracy socjalnej

pokój nr 202 tel. wew. 25

tel. 887 780 675

e-mail: atyborczukkargul@cus.slupsk.pl

 

Zespół ds. Realizacji świadczeń

Angelika Nejmant – koordynator Zespołu

pokój nr 104 tel. wew. nr 30

e-mail: anejmant@cus.slupsk.pl

Mariola Friedenstab  - świadczenia rodzinne

pokój nr 104 tel. wew. nr 23

e-mail: mfriedenstab@cus.slupsk.pl  

Ewelina Kowalczyk – świadczenia wychowawcze

pokój nr 104 tel. wew. nr 30

e-mail: ekowalczyk@cus.slupsk.pl

Magdalena Lewandowska – fundusz alimentacyjny

pokój nr 104 tel. wew. nr 26

e-mail: mlewandowska@cus.slupsk.pl

Monika Gliszczyńska – stypendia szkolne, dodatki mieszkaniowe i energetyczne

pokój nr 104 tel. wew. nr 30

e-mail: mgliszczynska@cus.slupsk.p

Zespół ds. organizacyjno-administracyjnych

Marlena Wąs – stanowisko ds. pierwszego kontaktu / Karta Dużej Rodziny/ Karta Seniora

pokój nr 102 tel. wew. nr 21

e-mail: mwas@cus.slupsk.pl

 

Zespół ds. Księgowo-kadrowych

Marzena Walawicz – główny księgowy

pokój nr 110 tel. wew. nr 34

e-mail: mwalawicz@cus.slupsk.pl

Aleksandra Domaros

pokój nr 110 tel. wew. nr 27

e-mail: adomaros@cus.slupsk.pl 

Agnieszka Janeczek

pokój nr 110 tel. wew. nr 27

e-mail: ajaneczek@cus.slupsk.pl

Iwona Lenart

pokój 110 tel. wew. 27

e-mail: ilenart@cus.slupsk.pl

Bożena Zielińska

pokój nr 105 tel. wew. nr 28

e-mail: bzielinska@gops.slupsk.pl

 

Zespół ds. Organizowania usług społecznych

Szymon Rohde – koordynator Zespołu / koordynator indywidualnych planów usług społecznych

Pokój nr 112 tel. wew.

e-mail: srohde@cus.slupsk.pl

Żaneta Dębicka – koordynator indywidualnych planów usług społecznych

Pokój nr 112 tel. wew.

e-mail: zdebicka@cus.slupsk.pl

Iwona Cekała – koordynator indywidualnych planów usług społecznych

Pokój nr 109 tel. wew.

e-mail: icekala@cus.slupsk.pl

Dorota Miękus-Płodzień – koordynator indywidualnych planów usług społecznych

Pokój nr 109 tel. wew.

e-mail: dmiekus-plodzien@cus.slupsk.pl

Małgorzata Dobrosielska - koordynator indywidualnych planów usług społecznych

Pokój nr 212 tel. wew.

email: mdobrosielska@cus.slupsk.pl

Małgorzata Czerniło – asystent rodziny

Pokój nr 207 tel. wew. 32

Email: mczernilo@cus.slups.pl

Beata Leoś – asystent rodziny

Pokój nr 207 tel. wew. 32

Email: bleos@cus.slups.pl

Iwona Znajdek – asystent osoby niepełnosprawnej

Pokój nr 207 tel. wew. 32

Email: iznajdek@cus.slups.pl

Ewa Warwas-Moroz – psycholog

Pokój nr 207 tel. wew. 32

e-mail: ewarwas-moroz@cus.slupsk.pl

 

Organizator społeczności lokalnej

Agnieszka Budkowska

Pokój nr 211 tel. wew.

e-mail: abudkowska@cus.slupsk.pl

 

Stanowisko ds. programów i projektów

Dominika Sokołowska

Pok. nr 208 tel. wew.

e-mail: dsokolowska@cus.slupsk.pl

 

REJON I  - Joanna Chrzanowska  - tel. 887 780 677

REJON: Strzelinko, Gajki, Gałezinowo, Wielichowo, Bruskowo Wielkie, Łupiny, Krępa

 

REJON II - Dominika Kowalko - tel. 887 780 680

REJON: Głobino, Stanięcino, Warblewko, Warblewo, Kusowo, Płaszewko, Siemianice ( ul. Kościelna, Ku Słońcu, Migdałowa, Piaskowa)


REJON III - Iwona Cekała - tel. 887 780 675

Rejon: Bierkowo, Bruskowo Małe, Gać, Krzemienica, Redęcin, Swołowo, Wierzbięcin 

 

REJON IV -  Emilia Sorbian - tel. 887 780 678

REJON: Redzikowo, Wieszyno, Siemianice (ul. Agrestoa, Akacjowa, Bratkowa, Czereśniowa, Fiołkowa, Jagodowa, Jaśmnowa, Kwiatowa, Lawendowa, Makowa, Malinowa, Ogrodowa, Parkowa, Spacerowa, Wiśniowa)

 

REJON V - Paulina Brzezińska - tel. 887 780 673

Rejon: Bukówka, Jezierzyce Osiedle, Niewierowo

 

REJON VI - Ewa Rekowska - tel. 887 780 674

REJON: Lękwica, Wiklino, Kępno, Lubuczewo, Wrzeście, Karżcino, Swochowo, Siemianice (ul.  Brzozowa, Grabowa, Graniczna, Jaworowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Lipowa, Miętowa, Modrzewiowa, Rumiankowa, Rzemieślnicza, Ziołowa),

 

REJON VII - Irena Rajszczak - tel. 887 780 679

REJON: Rogawica, Grąsino, Jezierzyce SHR, Kukowo, Siemianice (ul. Boczna, Bukowa, Bursztynowa, Cicha, Dębowa, Kolejowa, Krótka, Leśna, Łąkowa, Miejska, Miodowa, Młyńska, Perłowa, Pogodna, Polna, Przyjazna, Robotnicza, Rybacka, Słoneczna, Słupska, Sosnowa, Spokojna, Szmaragdowa, Świerkowa, Tęczowa, Wiejska, Złota, Żytnia), 

 

REJON VIII - Katarzyna Kojder - tel. 887 780 671

REJON: Bydlino, Włynkowo, Włynkówko, Strzelino

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Wiesława Werra 05-05-2011 08:59
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 05-05-2011
Ostatnia aktualizacja: Wiesława Werra 05-05-2011 09:03