Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Centrum Usług Społecznych Gminy Słupsk
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Klauzula informacyjna

Na podstawie art. 13 i Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO) uprzejmie informujemy, że:

1. Administratorem Pani/Pana danych jest Pani Ewa Roszyk – Centrum Usług Społecznych Gminy Słupsk ul. Obrońców Wybrzeża 2, 76-200 Słupsk, tel. 59 842 84 02
2. W Centrum Usług Społecznych Gminy Słupsk został wyznaczony Inspektor Ochrony Danych: Piotr Szumko,  Centrum Usług Społecznych Gminy Słupsk ul. Obrońców Wybrzeża 2, 76-200 Słupsk, email: iod@gops.slupsk.pl
osobowe przetwarzane są zgodnie z art. 6 ust 1 lit. a lub lit. c RODO.
4. W toku załatwiania Pani/Pana sprawy dane osobowe mogą być przekazane innym podmiotom. Szczegółowych informacji może udzielić urzędnik zajmujący się Pani/Pana sprawą.
5. Dane osobowe przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody będą przechowywane do czasu osiągnięcia celu w jakim je pozyskaliśmy. Dane osobowe przetwarzane na podstawie przepisów prawa, głównie w postępowaniach administracyjnych, będą przechowywane przez czas wskazany w Rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych.
6. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych i ich sprostowania.
7. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie Pani/Pana zgody (na podstawie art.6 ust. 1 lit. a) lub art. 9 ust.2 lit. a RODO), ma Pani/Pan prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody powoduje skutki na przyszłość, czyli nie można przetwarzać Pani/Pana danych osobowych od chwili wycofania zgody. Wszelkie czynności związane z przetwarzaniem danych dokonane przed wycofaniem pozostają zgodne z prawem, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
8. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Urząd Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie.
9. Ponadto informujemy, że w Centrum Usług Społecznych Gminy Słupsk nie przetwarza się danych osobowych w trybie zautomatyzowanym
 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Wiesława Werra 25-05-2018 12:02
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Ewa Roszyk 25-05-2018
Ostatnia aktualizacja: Wiesława Werra 25-05-2018 12:41